УкраїнськаРусский
Квіти - неперевершена класика
12.10.11

      Не важливо живете ви в невеликій квартирі чи просторому домі, квіти seo tips - найкращий засіб створення елегантної та витонченої атмосфери, а також довершення стилістичного задуму в оформленні помешкання.

     Флористика - наука складна, але безперечно цікава і красива. Мабуть немає більш захоплюючого і приємного процесу навчання, а ніж освоєння правил флористики. Однак, флористика в домі ускладнюється ще й тим, що неодмінно потрібно internet marketing services врахувати стиль помешкання, а також кімнати де буде розміщено композицію.

      Прихожа - це своєрідна візитна seo company картка власників помешканняі, що не менш важливо, показник гостинності. Зазвичай прихожі не є великими, та все ж необхідно прикласти максимум зусиль до створення красивої картинки, яка мовчки запрошуватимеваших гостей в квартиру. Тут , як ніде інде, буде доречною невелика композиція із малих квітів в скромній вазі , кошик із чарівними польовими чи сезонними квітами та великою кількістю зелені - найкращий вибір для зустрічі гостей.

      А от з вітальнею зовсім інша історія - це, зазвичай, велика простора кімната, яка вимагає композиції, що може стати центральним елементом серед усіх декоративних засобів. plaza hotel new york Для такої композиції використайте велику декоративну вазу, доповніть її вишуканими квітами. Та не варто обмежуватись лише квітами - великий вибір декоративних гілок, свічок, стрічок перетворять звичайний букет у справжній витвір мистецтва.  Гарно виглядатиме також і композиція із трьох ваз різного розміру - квіти для букетів слід детально підбирати, щоб хоча кілька повторювалисьв усіх трьох вазах. В іншому випадку буде втрачено цілісність і всі композиції виглядатимуть як окремі елементи.

    Столова - особливе місце, яке також потребує прискіпливого ставлення до вибору квіткових прикрас. Щоб стіл виглядав святково, варто встановити на ньому кілька взаємодоповнюючих ваз (кришталевих, скляних чи порцелянових) в які помістити квіти пастельних тонів - яскраві тут будуть недоречними. Цікаво можна обіграти поєднання york hotels квітів і скатертинив одній кольоровій гамі - чайні троянди і вишукана скатерть в золотаво-бежевих тонах. Невід"ємним атрибутом служать свічки - їх можна поставити в підсвічниках або ж доповнити ними квіткову композицію. Останнім часом все більшого поширення набувають міні-композиції для позначення якому гостю яке місце відведено або для прикріплення іменних карток.

    В спальні loan payment calculator як в жодній іншій кімнаті доресно розмістити чайні троянди, фрезії, піони, лілії, які наповнять кімнату ніжним ненав"язливим ароматом.

    Так як і кожна людина наділена індивідуальністю, так і кожна композиція внесе нотку неповторності в інтер"єр будинку. Тому не потрібно боятись експериментувати, варто творити, поєднувати непоєднуване і з часом ви освоїте майстерність складання квіткових professional seo services композицій, а також знайдете свій власний стиль, який виділятиме ваш будинок серед сотні інших.